Tilbake til alle rapporter

Ikke gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Mohn 06:52, tor. 3 november 2016

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veibelysningen mangler/fungerer ikke. Det har vært mørkt på denne strekningen en stund nå, deg skaper farlige situasjoner der

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørn Mohn 21:50, tor. 1 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter