Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:00, man. 7 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 4 minutter senere

Mørklagte gatelys på kommunal vei og sykkel/ gangsti.

Gatelysene fra gangbro t.o.m. Eidet 26 fungerer ikke. I området er det over 20 husstander, og nærmere 30 barn.

Lysene har vært ute av funksjon i lengre tid, deler av veien er i dårlig stand, med store huller og manglende sikring mot skrent/ sjø. Lysene bør settes i drift for å sikre et minimum av trafikksikkerhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:17, man. 5 desember 2016

  • Ingen respons fra Vågan kommune. Det var det heller ikke forrige gang jeg meldte dette inn

    Publisert anonymt 14:17, man. 5 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter