Tilbake til alle rapporter

Det manglar lys i dei fleste gatelysa rundt tidl. Luster vidaregåande

Rapportert i kategorien Gatelys av Claus Rumohr Moe 13:07, ons. 9 november 2016

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mange av armaturane er utan lys. Det har vore slik lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Luster Energiverk skal sjekke dette.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 14:57, ons. 9 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Claus Rumohr Moe 17:14, lør. 10 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter