Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys v/ Tømmernesveien 195

Rapportert i kategorien Gatelys av Bent G. Solvang 20:51, søn. 13 november 2016

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys virker ikke ved Tømmernesveien 195...og ved Tømmernesveien 209 må det justeres ned mot veien...det lyser nå opp hele huset på andre siden av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:57, søn. 11 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter