Tilbake til alle rapporter

Gatelyspære virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Torgeir Grini 18:25, man. 14 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 5 minutter senere

Gatelyspære er defekt ved Øgardsbakka 24. Har vært det i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:18, tir. 13 desember 2016

  • På grunn av tekniske problemer og nye bestemmelser kan de ikke reparere problemet foreløpig.

    Sendt inn av Torgeir Grini 18:18, tir. 13 desember 2016

  • Har snakket med fagfolk , og de sier at en ikke trenger å skifte ut gamle armatur selv om pærene er røket da det er kommet erstatningspærer en bare kan skru inn. Disse koster visstnok ca 200 kr. Det er nå 2 lamper i Øgardsbakka som er mørke.

    Sendt inn av Torgeir Grini 21:49, tir. 21 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter