Tilbake til alle rapporter

Sykkel/Gang-sluserekke bøyd

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 18:22, man. 14 november 2016

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

I overgangen på gangveien mellom Kløverveien og Nedre varden er den ene bøylen i slusa trolig påkjørt, sånn at den ligger bøyd inn mot den andre. Dette gjør det vanskelig å komme gjennom med barnevogn eller Sykkel. Hvis en kommer syklende og skal gjennom denne og ikke vet den er bøyd er det fare for at en hekter fast og går på nesa.. (Vedlagte bilde er fra før den ble bøyd)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Slussa ble ganske fort fiksa. Fornøyd med kommunens innsats her!

    Publisert anonymt 01:33, tir. 13 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter