Tilbake til alle rapporter

Ene gatelyset lyser ikkje. Raudeberg (Nedre Leite)

Rapportert i kategorien Gatelys av Rohan Gnanaraja 19:04, fre. 18 november 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Dette gatelyset har ikkje virka i siste ca. 2 veker. Det er denne veien skuleborna som bur i Leite bruker for å komme til/frå skulen. Håpar dette blir ordna så fort det lar seg gjere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Rohan Gnanaraja 08:18, lør. 17 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter