Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Ørjan Vøllestad 17:00, søn. 20 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Andøy 4 minutter senere

Gatelys har vært sluknet en stund

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene i furulundveien 9 Brevik har vært mørkt en månde

    Publisert anonymt 16:44, man. 21 november 2016

  • Løst

    Sendt inn av Ørjan Vøllestad 17:56, torsdag 14 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter