Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig f jensen 19:14, søn. 20 november 2016

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikke utenfor Almestien 33 og 76 Nå i høstmørket er det kjekt med gatelys som virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:51, søn. 18 desember 2016

  • Problemet er ikke tatt fatt i, det er fortsatt ikke utbedret.

    Sendt inn av Stig f jensen 20:51, søn. 18 desember 2016

  • Det tok noen uker før problemet ble løst.

    Sendt inn av Stig f jensen 21:03, søn. 15 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter