Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Paulsen 18:45, tir. 22 november 2016

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys på grensa mellom 8 og 10 er gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil på gatelys ønskes rapportert her, da går feilmeldinger direkte til Infratek, som er vår entreprenør på gatalys. http://infratek.no/ feil_pa_veilys_registrering

    Sendt inn av Erik Nilsen, Våler kommune 12:56, tir. 6 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter