Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tommy Finsand 21:45, tir. 22 november 2016

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Ødelagt gatelys ved enden avTristilhøgda, nærmest bolig nummer 7 og 9, 2008 Fjerdingby. Gatelykten har vært i ustand siden innflytting i 2015 og da den står i enden av en blindgate mot skogen er det veldig mørkt og uoversiktlig. Vanskelig å se barn, voksne og dyr som går i veien og som bruker denne som inngangspunkt for turstien inn til skogen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:25, ons. 21 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, ons. 18 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, ons. 15 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:26, ons. 15 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter