Tilbake til alle rapporter

Svak vegkant

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:38, tor. 24 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Vegkant er nedkjørt og deler av asfaltkanten er skadet. Kan se at løse masser har forsvunnet under asfaltkanten. Videre skade på veg må påregnes om ikke kanten blir utbedret

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter