Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke, Gunnar Bergsvei 2

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:32, fre. 25 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Gatelys i Gunnar Bergsvei 2 er ute av drift. Fint om dette kan fikses så snart som mulig.

Mvh Ola Skjeseth

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei! Gatelyset er ute av drift igjen, fint om det kan fikses så snart som mulig. Mvh Svinøya Rorbuer Ola Skjeseth

    Sendt inn av Ola Skjeseth 08:11, man. 16 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter