Tilbake til alle rapporter

Mørk veibelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Torun Skotte 20:55, søn. 27 november 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

En lyspære har gått utenfor Liaveien 7. En pære til er gått, ca utenfor Liaveien 4 .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gode, det virker som mine melding når frem og pærer blir skiftet.

    Sendt inn av Torun Skotte 16:46, man. 26 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter