Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i hele området fra Solbergveien,inn Seljeholtet og i Skogfaret. Totalt mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:19, man. 28 november 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys i hele området fra Solbergveien og inn i seljeholtet og Skogfaret. Totalt mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lys igjen i kveld :-), takk for rask aksjon!

    Publisert anonymt 20:26, man. 28 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter