Tilbake til alle rapporter

Dødt trafikklys

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 11:00, tir. 29 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 5 minutter senere

Trafikklys for gående som skal krysse E6 ved Kvål sentrum er dødt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Styreenheten er blitt kjørt ned og vi har bestilt ny hos leverandøren. Enheten vil bli erstattet så fort vi har mottatt nødvendig utstyr.

    Publisert anonymt 12:08, tir. 29 november 2016

  • Er i orden igjen nå.

    Publisert anonymt 08:46, tor. 8 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter