Tilbake til alle rapporter

Ødelagt vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Glenn Tangen 21:19, man. 7 mars 2011

Sendt til Lindås 1 minutt senere

Asfalten er snart gått i oppløsning og har mangen hull. Har vært slik etter eg flyttet til knarvik for 17 år siden. Så nå er det på tide det blir gjort noe med denne veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:41, man. 4 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter