Tilbake til alle rapporter

Mørklagt strekning med farlig kryssingspunkt for fotgjengere/syklister

Rapportert i kategorien Gatelys av bruheim@yahoo.com 17:09, tir. 29 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby mindre enn et minutt senere

PÅ strekningen Smørbekk - Tegnebyholtet på Fv1 er omlag 12-15 lamper røket. En stor del av disse er i svingen nær bru over Østfoldbanen og ved kryssingspunkt/start på gang/sykkelsti. Området her er helt mørklagt, og siden det ofte er myke trafikkanter som krysser over her, er det potensiale for påkjørsel. Det har desverre vært mørkt her lenge, så vær så snill å skift ut pærer her før det skjer noe alvorlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:13, ons. 28 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:03, tor. 26 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter