Tilbake til alle rapporter

3 stk lyktestolper er totalt mørklagt og trenger vedlikehold.

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Høy 07:48, ons. 30 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 minutt senere

De siste år har en eller flere av de 3 stolpene vært mørklagt hele vinteren .Her ferdes store mengder skolebarn og asylmottakets beboere ferdes spesielt mye etter mørkets inntog. Gata strøes ikke så ofte som den bør og jeg ser ofte folk gå over ende her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter