Tilbake til alle rapporter

Flere lyspunkt som er ute. (Pæra er gått)

Rapportert i kategorien Gatelys av Sverre Idar Bergseng Lakså 18:44, ons. 30 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

I gatelyslinja som begynner øverst i Holmstaddalen (Blåheiveien 86) og strekker seg ned til Tuvrabben (Blåheiveien 109) er flere lyspunkt ute - pæra har gått. Nå er det mørketid og det er da vi virkelig trenger gatelysene. De ødelagte pærene bør skiftes snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, ons. 28 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter