Tilbake til alle rapporter

Gangfelt?

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:53, man. 5 desember 2016

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det virker naturlig å ha gangfelt ut fra de to utkjørslene fra parkeringsplassen på Coop Extra til Rådshusgaten. Samt den andre veien mellom Frisør og Hjelmeland sparebank. Sånn at man kan gå langs fortauet og krysse veien lettere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter