Tilbake til alle rapporter

Lyspære har gått i gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørnar Volden 12:46, man. 5 desember 2016

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lyspæra har gått, dette må skiftes. Det er mange som går til og fra Kunnskapsveien boligfelt og togstasjonen som passerer via Askestadsveien. Det er heller ikke g/s vei i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, man. 2 januar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørnar Volden 21:30, man. 30 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter