Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning i vei og undergang

Rapportert i kategorien Gatelys av Ane Bech 15:10, tir. 6 desember 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Manglende belysning i øverste del av Guldbrandslia fra 41 - 51 og det er heller ikke belysning i undergangen under Gamle Ringeriksvei. Det er heller ikke gatebelysning i veien over undergangen, Gamle Ringeriksvei, så strekningen er kølamørk og skummel for både voksne og barn. Slik har det vært i snart en måned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fikset raskt etter at det ble rapportert!

    Sendt inn av Ane Bech 15:49, tirsdag 3 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter