Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert anonymt 17:46, tir. 6 desember 2016

Sendt til Akershus og Sørum 4 minutter senere

Asfaltdekket på Eidsvegen i bakken opp fra x Borgenveien og mot x Sandnesstubben er veldig ujevnt, nesten som "vaskebrett" på gamle grusveier. Dette dekket ble forøvrig lagt nytt i sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:52, tir. 3 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter