Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyskilde defekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Oskar Fossum 13:58, tor. 8 desember 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Lys mangler ca 1. Uke. Første stolpe er mørk! Svært mørkt om morgenen når barn skal på skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Oskar Fossum 15:48, tor. 5 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter