Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Torbjørn Jacobsen 09:36, tir. 20 desember 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys virker ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, tir. 17 januar 2017

  • Veldig dårlig erfaring. dette lyset har ikkje fungert på mange måneder.

    Sendt inn av Torbjørn Jacobsen 10:53, tir. 17 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter