Tilbake til alle rapporter

Grøft med tett avløp

Publisert av Odd Solli 08:23, tor. 14 april 2011

Sendt til Akershus og Asker 2 minutter senere

Grøften er grodd igjenn å
avløps sluk under vei skustadgata er tett.Vannet renner over gaten.Takk for hjelpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunalteknisk avdeling sjekker ut stedet.

    Sendt inn av Kommunalteknisk avdeling, Asker kommumne 11:51, tor. 14 april 2011

  • Kommunalteknisk avdeling vil se nærmere på dette..

    Sendt inn av Kommunalteknisk avdeling, Asker kommune 08:25, tor. 12 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter