Tilbake til alle rapporter

Søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 21:35, tor. 22 desember 2016

Sendt til Hammerfest 4 minutter senere

Containeren til kafeen Nord Vest som er plassert i mellomgata (Strandgt.31) er meget ofte så full at lokket ikke går igjen. Dette blir en kjempe buffet for fugler og annet dyreliv som avogtil river søpla utover. Dette er fryktelig sjenerende for både naboer og andre. Er det mulig å oppfordre til en større container?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, fre. 20 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:17, fre. 17 februar 2017

  • Nå benytter de seg av containeren vedsiden av istedenfor, da hengelåsene er fjernet grunnet frost osv, så nei. Problemet er ikke løst.

    Publisert anonymt 11:17, fre. 17 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter