Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Roald Levi Halsør 22:50, lør. 24 desember 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelyset ved nedkjørslen til Halsørsanden boligfelt er ute av drift, sto og blinket noen ganger den 24.12.2016.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feilen ble rettet omgående første arbeidsdag etter helgen.

    Sendt inn av Roald Levi Halsør 10:17, søn. 22 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter