Tilbake til alle rapporter

Gatebelysningen virker ikke i Ulbergvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Gjertrud 23:06, søn. 25 desember 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ringebu 3 minutter senere

Det mangler gatebelysning fra elgfaret og ned til barnehagen i Ulbergvegen. Har ikke virket på flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gjertrud 18:10, man. 23 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter