Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Randi Dombestein 07:54, tir. 27 desember 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys til Skavøypoll kirkegård virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys virker ikke

    Sendt inn av Randi Dombestein 07:55, tir. 27 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:25, tir. 24 januar 2017

  • Ingenting ble ordnet før jeg selv sendte mail til ansvarlig i Vågsøy kommune.

    Sendt inn av Randi Dombestein 09:25, tir. 24 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter