Tilbake til alle rapporter

Kumlokk, er blitt brøytet opp og blir snart ødelagt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:32, tir. 27 desember 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Kumlokk snart brøytet opp, å stikker opp i kjørebanen. Dette er på storøyveien etter hus nr.30

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kom raskt og ordnet problemet.

    Publisert anonymt 11:58, tir. 24 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter