Tilbake til alle rapporter

Vegskulder har rast ut

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:40, søn. 1 januar 2017

Sendt til Vaksdal og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

I forbindelse med lite sørperas 29.12, fekk ein bekk eit nytt løp. Det medførte at vatnet ikkje hadde avløp under fv 344, Gullbrå. Vatnet rann over vegen og ned bratt skråning der det ikkje vanlegvis renn vatn. Dette vatnet har då ført til at jordsmonn i skråninga har rast ut. Me har fixa bekkeløpet, så vatnet no renn der det skal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, søn. 29 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter