Tilbake til alle rapporter

Autovern påkrevd

Rapportert anonymt 01:19, man. 2 januar 2017

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal mindre enn et minutt senere

Her er veien smal og uten belysning, med en bratt skråning 6 meter ned til eiendom og bygg. Ingen sikring! Her trengs autovern.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Flott autovern på plass, bra jobbet av kommune og underleverandør

    Publisert anonymt 10:55, man. 18 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter