Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerskilt har mistet fotfestet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Hans Jacob Bakke 11:24, tirsdag 3 januar 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fotgjengerskiltet ved bommen ved Staverbråtan 19 er løst og ligger overende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble kvikt ordnet. Midlertidig løsning som sikkert blir permanent løst til sommeren.

    Sendt inn av Hans Jacob Bakke 11:56, tirsdag 31 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter