Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:37, tir. 3 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 3 minutter senere

Ikke lys i lyktestolpe, har vært mørk noen dager nå, før det lyste den av og til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har blitt lys der igjen

    Publisert anonymt 08:47, tir. 10 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter