Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:45, søn. 8 januar 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Dette lyspunktet ble ikke skiftet da de andre punktene ble skiftet i oktober.dette lyspunktet er veldig viktig at det blir lys I. Veien et smal ,mørk og nu i disse tider skummelt glatt.håper det blir skiftet pære snart , før noen el noe blir skadet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter