Tilbake til alle rapporter

Fordypninger i gamle hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:22, mandag 9 januar 2017

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det er nå så mange hull som har vært ordnet i dette området at det er et "lappeteppe". Alle de hullene trenger å fylles på da det er fordypninger. Biler kjører uten om pga det er mange nedover humper. På andre siden er det også et lappet hull som trenger påfyll. Dette er i en sving. Biler som kommer oppover kjører utenom det ene hullet og biler som kommer ned gjør det samme med alle de hullene på den siden. Dette medfører farlige situasjoner i denne svingen. Vi har postnr 5301 som ikke er lagt inn hos dere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:18, mandag 6 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:52, mandag 6 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter