Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Monica 17:11, mandag 9 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

2 gatelys utenfor nr. 17 som mangler lys, vært mørkt leenge.Er utenfor Skuauenvegen 17

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gikk veldig fort. Gjaldt det samme da også. Herlig :)

    Sendt inn av Monica 17:24, mandag 6 februar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter