Tilbake til alle rapporter

Tre fallt ned over turvei

Rapportert i kategorien Trær anonymt 13:58, fre. 13 januar 2017

Sendt til Moss 1 minutt senere

Et tre er blåst ned og sperrer popluær turvei til Alby. For folk med barnevogn, de som er dårlig til bens eller sitter i rullesstol kommer ikke forbi siden treet ligger over hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er kun delvis løst; det er mulig å komme forbi, men skikkelig ryddet er det ikke.

    Publisert anonymt 20:23, tir. 7 februar 2017

  • Så godt som løst.

    Publisert anonymt 20:10, fre. 10 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter