Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys ved kryss Solheimveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:43, man. 16 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Gatelysene i krysset solheimveien / meyerbakken er mørke, og det har de vært siden før jul. Det er veldig u-oversiktlig i krysset fra før av, og nå i det siste- når det er fullstendig mørklagt i krysset, har vi sett at biler som kommer opp strømbrubakken og svinger ned solheimveien IKKE SER gående som kommer opp solheimveien mot krysset, og det er et under at det går bra. 3 gatelys i dette området er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter