Tilbake til alle rapporter

Det er flere veilys her, som slukker etter en stund. Om kvelden . Det er fotgjengerfelt her. Og mye biltrafikk.

Rapportert i kategorien Gatelys av halvor.nervold@lyse.no 08:49, tir. 17 januar 2017

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Her er det flere veilys som slukker etter en stund. Etter de er slått på. Det er fotgjengerfelt her. Og mye biltrafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:18, man. 20 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter