Tilbake til alle rapporter

Manglene veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Eirik Vangsnes 18:42, ons. 18 januar 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Veilys funker ikkje. Lyset forsvant 18.01-17

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset utenfor Bakkevegen 18 virker fremdeles ikkje. Og heller ikkje i hele Bakkevegen eller Fjellvegen. Rapporterte dette for snart et år siden.

    Publisert anonymt 13:43, ons. 29 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter