Tilbake til alle rapporter

Trafikkfelle, kø foran bru / innsnevring i retning Drammen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:30, søn. 22 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier mindre enn et minutt senere

Ofte kø foran brua der SVV har innskrenket bruka til en fil i retning Drammen. Køen kommer SVÆRT brått på i en uoversiktlig sving. Dette her er en trafikkfelle! Nå må man se å få merket opp med blinkende lys / fartsdempere ute på sletta. Her vil det ganske sikkert skje en alvorlig påkjørsel bakfra. Umulig å se at trafikken står stille foran brua.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:11, søn. 19 februar 2017

  • Ingenting har skjedd. Flere nestenulykker her i det siste. Folk ser ikke at det står kø rett etter svingen. Trafikkfelle!

    Publisert anonymt 10:11, søn. 19 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter