Tilbake til alle rapporter

Manglende gangfelt

Publisert av Aage Ruud 21:02, søn. 22 januar 2017

Sendt til Skedsmo og Akershus 3 minutter senere

Manglende gangfelt i krysset Brogata og Voldgata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ved vurdering av fotgjengerfelt skal fartsnivå, trafikkmengde (ÅDT) og antall kryssende myke trafikanter i makstimen ligge til grunn for vurderingen. I dette tilfellet er det ikke grunnlag for fotgjengerfelt.

    Publisert anonymt 14:42, tor. 26 januar 2017

  • Det er avmerket der for fotgjengerfelt helt inntil fortauet, men har blitt borte i gata.

    Sendt inn av Aage Ruud 19:19, tor. 26 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:14, man. 20 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter