Tilbake til alle rapporter

Skilt som faller over

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:38, man. 23 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Begge skiltene som ble satt opp i høst, i forbindelse med skilting av smal bru, har nå falt 45 grader over, og kommer nok til å falle helt iløpet av vinter/vår

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skilt er satt på plass igjen

    Publisert anonymt 08:52, fre. 21 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter