Tilbake til alle rapporter

"Grønn mann" virker ikke i lyskrysset

Rapportert i kategorien Trafikklys av Inge Olav Leirtrø 17:37, man. 23 januar 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Lyset blir ikke grønt for gående som skal krysse Falkenstensveien. Knappen har lyst siden søndag og den piper når den blir trykket på, men ingenting skjer med trafikklyset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Inge Olav Leirtrø 20:44, man. 20 februar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter