Tilbake til alle rapporter

Store huller i vei nr. 205

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jahn-Oluf Skonnord 21:05, man. 23 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 4 minutter senere

Fra Tomter idrettsplass og til fylkesdelet mot Ski/Akershus er det flere store huller som bør utbedres snarest. Det gjelder hele strekningen fra Tomter idrettspark og til fylkesdelet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble utbedret to dager etter at det ble meldt.

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 21:35, man. 20 februar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter