Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys i Vognmannsløkka!

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy K Lind 16:00, tir. 24 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 4 minutter senere

I gata vår er der ingen gatelys! Voksne og barn som ferdes i denne tiden går i stummende mørke! Håper det kan settes opp gatebelysning som trygger ferdsel for både gående og kjørende!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, tir. 21 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter