Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys i vognmannsløkka

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristine 16:25, tir. 24 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 5 minutter senere

Det er ikke noe gatelys i Vognmannsløkka, gata er helt mørklagt. Det finnes kun en lyktestolpe i gata, men vet ikke om den er privat. Er iallfall ikke noe lys i den. Hvor lenge problemet har vart vet jeg ikke, men regner med det har vart en stund i og med at det ikke er stolper engang!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter